Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zákaznický servis NJ + AJ / homeoffice (45 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 42986 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni a zajímala by Vás dynamická práce z pohodlí domova? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do úspěšné moderní společnosti na pozici:

ZÁKAZNICKÝ SERVIS NJ + AJ / HOMEOFFICE (45 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • denní komunikace se zákazníky v NJ a AJ - vyřizování požadavků a podpora
  • práce s interním PC systémem
  • účast na firemních projektech

Požadujeme

  • aktivní znalost NJ a AJ na pokročilé úrovni - bude přezkoušeno u výběrového řízení!
  • ochota zaučit se v Brně po dobu 3 měsíců - dále už jen 100% homeoffice
  • komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC
  • flexibilitu

Nabízíme

  • možnost 100% Home Office (pouze na území ČR)
  • dovolená 5 týdnů
  • slevy na firemní produkty
  • bonusy a prémie
  • multisport karta
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu
  • náborový bonus
  • Lokalita: Brno

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair