Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis

referenční číslo: 51586 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

komunikace požadavků a zpracování objednávek směrem od zákazníka řešení aktuálních požadavků a problémů dodávek interní komunikace a spolupráce s ostatními odděleními spolupráce na nových i stávajících projektech práce s interním systém

Požadujeme

schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy, zákazníky a dodavateli v anglickém jazyce pokročilá znalost MS office – excel praxe v zákaznickém servisu v oblasti automotive výhodou

Nabízíme

pružná pracovní doba dotované závodní stravování dny dovolené navíc odměny za odpracované roky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Ostatní