Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznická podpora s AJ a NJ | AŽ 40 000 KČ

referenční číslo: 7-6-398708 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Mluvíš perfektně anglicky a německy? Máš za sebou pracovní, či studijní pobyt v zahraničí?
Chceš si vydělat velmi dobré peníze v krásném prostředí Českých Budějovic?
Tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Co tě na pozici čeká:

- Používat angličtinu a němčinu na denní bázi pro emailový a telefonický kontakt s rodilými mluvčími
- Přijímat a reagovat na zákaznické požadavky
- Zajišťovat včasné reakce od servisních partnerů

Požadujeme

- Výborná znalost NJ a AJ pro komunikaci se zákazníky (email + telefon)
- Vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- Ochota pracovat na směny

Nabízíme

- Bonusy/prémie
- Dovolená 5 týdnů
- Dotované stravování
- Věrnostní prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Vzdělávací kurzy, školení
- Firemní akce
- Očkování proti chřipce

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy