Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojový programátor PLC systémů

referenční číslo: 54071 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobního závodu nedaleko Benešova hledáme šikovného kandidáta na pozici vývojového programátora PLC systémů.
Vývoj, návrh a tvorbu programů do průmyslových PLC systémů pro řízení balicích strojů například v potravinářské nebo farmaceutické výrobě. Softwarové oživování strojů. Spolupracovat s elektro a strojními konstruktéry. Podílení se na přípravě projektů a tvorbě dokumentace.

Požadujeme

Elektrotechnické vzdělání nebo praxe v oboru se zaměřením na programování automatizačních řídicích systémů (Siemens, Rockwell). Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni (pouze jednoduchá komunikace). Řidičský průkaz sk. B. Technická zdatnost a samostatnost. Ochota jezdit na služební cesty i do zahraničí.

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den Podpora a zaškolení od služebně starších kolegů Flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika