Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojový konstruktér / vývojová konstruktérka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28762940715 | aktuálnost: 02.05.2024

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt e-mailem na adresu lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky PO-PÁ od 8:00 hodin nebo osobně na pracovišti po domluvě.
Pro více informací jděte na www.autozamky.cz

Baví Vás design pohledových plastových dílů (klik) osobních a nákladních vozidel?

Náplň práce:
- plní zákaznické a legislativní požadavky
- pracuje v CATIA verze 5
- tvoří toleranční analýzy
- v případě neshod nebo selhání zkoušek provádí analýzu ke zjištění příčiny a přijímá nápravné opatření.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí, 51721

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské