Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový konstruktér - solidworks/catia v5/siemens NX

referenční číslo: 55590 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již nějaké zkušenosti s konstrukcí v programech SolidWorks, Catia V5 nebo Siemens NX? Domluvíte se alespoň částečně anglicky? Hledáte stabilní pracovní uplatnění s homeoffice a flexibilní pracovní dobou?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - Solidworks/Catia V5/Siemens NX

Náplň práce

  • vývoj a konstrukce plastových komponentů (pro automotive)
  • spolupráce s konstrukčním oddělením v rámci projektů
  • komunikace se zahraničním vedením a vývojovým centrem
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně Strojírenství
  • znalost systému SolidWorks, Catia V5, Creo nebo Siemens NX (ideálně)
  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • zájem o techniku
  • schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné home office (po zaučení)
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • práci v atraktivním a moderním prostředí
  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY
  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha 11

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství