Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr

referenční číslo: 53156 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta, který přispívá k udržitelnosti a technologické excelenci v oblasti e-mobility v Jihlavě hledáme zkušeného Vývojového inženýra, který se připojí k týmu v oblasti e-mobility. S okamžitým nástupem do kmene!
Zodpovědnost za dílce a produkty jako rotor, stator, montáž E-motoru a jeho testování, E-Axle Layout, montáž, převodovku, výkonovou elektroniku a software včetně finálního testování produktů Industrializace výroby produktů společně s kolegy z mezinárodního vývojového týmu ISEC Zajištění náběhu výroby ve výrobním závodě Analýzy dílců a produktů v rámci neustálého zlepšování Testování produktů Komunikace se zákazníky Zodpovědnost za produkty pro prémiové zákazníky

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru strojním, mechatroniky, elektrotechniky a příbuzných oborech Analytické myšlení Nadšení pro techniku Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka Komunikační, organizační schopnosti a být týmový hráč

Nabízíme

Nástupní mzda 43.000 – 55.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Náborový příspěvek 70.000 Kč 13. a 14. plat Pružná pracovní doba, možnost využití Home office Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč) 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene Příspěvek do Cafeterie (6 000 Kč/rok) Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení) Penzijní příspěvek Možnost kariérního postupu a práce v zahraničí Možnost příspěvku na bydlení Smlouva na HPP a na dobu neurčitou Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 43 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl