Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový elektro specialista (60-70.000 KČ)

referenční číslo: 37406 | aktuálnost: 28.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s návrhem elektronických a elektrických systémů? Máte platnou elektrovyhlášku v paragrafu 6 a umíte pracovat v elektro CAD nebo jiným elektro SW? Angličtina vám nedělá potíže?

Úspěšná mezinárodní společnost hledá nové posily týmu na pozici :

VÝVOJOVÝ ELEKTRO SPECIALISTA (60-70.000 KČ)

Náplň práce

  • vývoj a inovace v elektro části produktů
  • výběr součástek dle produktu
  • spolupráce na výběru dodavatelů
  • testování spolehlivosti dílů
  • práce dle platné legislativy
  • spolupráce s kolegy v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • elektro vyhláška §6
  • praxe v navrhování elektrických a elektronických systémů
  • znalost elektro CAD nebo podobný SW
  • angličtina na komunikativní úrovni - denní komunikace

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • místo výkonu práce: Olomouc

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika