Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojář - lisování polypropylenu

referenční číslo: 55615 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pokud máte vysokoškolské vzdělání s technickým nebo chemickým zaměřením, ovládáte angličtinu a máte zkušenosti v oblasti zpracování polymerů, a rád/a byste pracoval/a pro prestižní společnost, která je lídrem v oblasti plastových materiálů a výrobků z nich, tak mi zašlete Váš životopis!

Výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici:

VÝVOJÁŘ - LISOVÁNÍ POLYPROPYLENU

Náplň práce

  • Výzkum a vývoj nových výrobků a forem
  • Zlepšování stávajících lisovacích procesů
  • Implementace nových technologických postupů
  • Řízení projektů a inovací
  • Kolegiální spolupráce a týmová komunikace
  • Mezinárodní komunikace s partnery a kolegy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru chemie nebo techniky
  • Předchozí praxe na podobné pozici
  • Praktické zkušenosti s výrobou polymerů a procesem EPP lisování
  • Znalost polymerových materiálů a jejich vlastností
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Praxe ve vedení projektů
  • Otevřený přístup k novým výzvám

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Motivační bonusy a odměny
  • Stravenky
  • Příspěvek na zdravotní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup možný IHNED
  • Lokalitu: Jihomoravský kraj

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Strojírenství