Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář elektro, i absolvent, flexi prac. doba, AJ/NJ #or9if

referenční číslo: 662a55a33a5a85d1c380683b | aktuálnost: 04.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete být součástí týmu, který tvoří budoucnost? Máme pro vás skvělou příležitost! Buďte součástí stabilní a inovativní firmy, která hledá váš talent a vášeň pro vývoj. Přidejte se k nám a pomozte nám přetvořit svět prostřednictvím inovace a technologie!
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, získání praxe v zajímavém oboru a odvětví, možnost rozvíjet se a vzdělávat se, aj.
Náplň práce:
- Účast na návrhu, vývoji a testování nových projektů
- Spolupráce s týmem vývojářů a projektovými manažery
- Analýza požadavků a návrh efektivních řešení
- Zlepšování kvality a hledání stinných míst a efektivních řešení
- Zajištění vysoké úrovně kvality a výkonnosti produktů
- Účast na služebních cestách a veletrzích
Pracovní doba: flexibilní prac. doba s pevnou složkou od 9:00-14:00.
Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme

- technické či elektro vzdělání, orientace v elektrotechnických oborech
- komunikativní znalost německého jazyka, příp. AJ
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení dle praxe
- pružná pracovní doba
- získání praxe
- volnou ruku a možnost se realizovat
- příspěvky na životní/penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou ve stabilní firmě
- vzdělávací a teambuildingové akce
- služební telefon a notebook
- stabilní tržní prostředí
- možnost kariérního růstu, vzdělávání, jazykové kurzy
- práci v příjemném kolektivu

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita