Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář | elektro | až 60 000 Kč

referenční číslo: 11-10-400402 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte ukončené vzdělání v oboru elektrotechniky? Zajímáte se o elektronovou mikroskopii? Rád/a byste se podílel/a na zavádění nových technologií do výroby?

Výborně! Poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v českém i anglickém jazyce!

Co budete mít na pozici VÝVOJÁŘ -ELEKTRO na starosti?
- spolupráce s vývojovým centrem zahraničního zákazníka (stáž ve vývojovém centru)
- zavedení technologie nové generace detektorů pro elektronové mikroskopy do sériové výroby
- návrh a výroba testerů pro tento výrobek

Požadujeme

- VŠ elektrotechnického zaměření
- aktivní znalost AJ na úrovni B2
- znalost a zkušenosti s návrhem analogových systémů nad 1GHz
- zkušenosti se simulací analogových elektronických obvodů v Orcad PSpice
- zkušenosti s převodníky AD/DA nad 1GHz
- znalost postupů pro měření a testování vysokofrekvenčních zařízení
- znalost návrhu PCB Orcad
- znalost programovacích jazyků (Matlab, C, LabView)
- ŘP skup. B, ochota cestovat

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- bonusy
- stravenky
- zvýhodněné tarify od Vodafonu
- výběr nápojů na pracovišti
- bezproblémové parkování

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Semily, Turnov,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní