Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojář el.zařízení/obvodů HW

referenční číslo: 54756 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové uplatnění ve VÝVOJI HW? Chcete pracovat pro stabilní společnost a podílet se na zajímavých projektech ve vývoji?

Pošlete mi Váš profil!

Hledá se VÝVOJÁŘ EL.ZAŘÍZENÍ/OBVODŮ HW

Náplň práce

  • Návrh nových zařízení pro informační a řídící systémy
  • Návrh elektronických schémat, analog / digital (např. spínané zdroje, audio aplikace, technologická
    rozhraní, A/D, D/A rozhraní na CPU a obvody kolem CPU)
  • Návrh a spolupráce na návrhu 2 až 8-vrstvých DPS, analog / digital
  • Oživování a testování HW
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupracovat s kolegy v oblasti SW i HW

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenost s vývojem elektronických obvodů a zařízení
  • Znalost analogové a číslicové techniky
  • Znalost procesorů, spínaných napájecích zdrojů, hradlových polí atd.
  • Orientace v příslušných normách, směrnicích a zákonných opatřeních
  • Orientace v elektronických schématech
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Znalost cizích jazyků vítána (AJ, NJ)

Nabízíme

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon, notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy
  • Jazykové kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Parkování v areálu firmy
  • Přístup k novým technologiím
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Blansko

Region: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika