Typ nabídky

Minimální mzda

Výstupní kontrola vozů | 13. a 14. plat

referenční číslo: 52703 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost v Nošovicích zabývající se převozy vozů z finální montáže, kontrolou kvality a organizací následné přepravy vozidel hledáme nové pracovníky na pozici: - Inspektor/ka (pracovník výstupní kontroly)
návoz vozů výstupní kontrola vkládání materiálů lepení ochranných fólií vývoz vozů z s/off linky

Požadujeme

řidičský průkaz sk. B - praxe s řízením minimálně 1 rok zodpovědnost ke svěřenému majetku spolehlivost v docházce ochota pracovat v třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)

Nabízíme

13. a 14. plat odměny a bonusy 25 dní dovolené závodní stravování (oběd od 25 Kč) příspěvek na dopravu volné víkendy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika