Typ nabídky

Minimální mzda

Výstavbový inženýr - TZB

referenční číslo: 48168 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Výstavbového inženýra s vášní pro Technická zařízení budov (TZB)! Jste odborník v oboru TZB a cítíte se jako šrouby a matice, které tvoří jádro moderních staveb? Přicházíme s jedinečnou příležitostí, jak uplatnit vaše znalosti a dovednosti v dynamickém a perspektivním prostředí.
Budete hrát klíčovou roli při dohledu a koordinaci technických zařízení v našich stavebních projektech - vodovod, kanalizace, vytápění, stlačený vzduch, chlazení, sanitární technika Budete mít možnost pracovat na inovativních a náročných projektech, kde vaše know-how bude rozhodujícím faktorem pro úspěšnou realizaci staveb Společně s týmem odborníků budete pracovat na projektech, které formují moderní budoucnost

Požadujeme

Zkušenosti s technickými zařízeními budov (elektro, vytápění, chlazení, vzduchotechnika) ve výstavbě velkých průmyslových celků Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a projektovou dokumentaci Praktická znalost práce s technickými programy a softwarem (např. Revit, AutoCAD apod.) Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (úroveň B2)

Nabízíme

Stabilní pracovní místo v respektované a rychle rostoucí firmě Možnost profesního rozvoje a zdokonalení dovedností v oblasti TZB Inspirativní a inovativní pracovní prostředí Podpora týmové spolupráce a přátelská atmosféra Připojte se k našemu týmu a stavte s námi budoucnost!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl