Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní technolog - mzda od 50 000 Kč

referenční číslo: 54416 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci, kde byste uplatnil/la vaše předchozí zkušenosti - konkrétně v oblasti přípravy technologických postupů? Pokud hledáte novou práci a pracovní nabídka vás zaujala, pošlete nám svůj životopis.
koordinace činností při náběhu nového projektu do výroby implementace metod a nástrojů kvality do výroby dohled nad prováděním zkoušek tvorba kalkulace v rámci projektu tvorba kontrolních plánů podílení se na optimalizaci stávajících výrobních procesů konečná kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici ve výrobě (např. strojírenství, elektro) angličtina nebo němčina (B1/B2)

Nabízíme

mzda dle zkušeností (50 000 – 70 000 Kč) měsíční odměny ke mzdě mimořádné odměny 13. plat možnost občasného homeoffice 25 dní dovolené příspěvek na stravování vzdělávací a jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl