Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní technolog, hodonín

referenční číslo: 53858 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte pracovní uplatnění na Hodonínsku? Znáte výrobní prostředí a setkal/a jste se v rámcí své praxe s tvorbou a aktualizací výrobní a výkresové dokumentace? Čtěte dále.
hlavní náplní práce bude tvorba interní výrobní a výkresové dokumentace zodpovědnost za plánování a aktualizaci údržby strojů a nástrojů vytváření pracovních instrukcí a školení personálu zpracování pracovních návodů a parametrů, jejich revize, změny zakládání karet přípravků, nástrojů, strojů zpracování výrobních taktů a aktualizace kapacitních tabulek spolupráce s dalšími tými a odděleními při řešení odchylek

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (můžete být i absolvent) orientace v CAD systémemch (layout výrobní linky ...) praxe na obdobné pozici výhodou, ale nikoliv podmínkou

Nabízíme

Pružný začátek a konec pracovní doby Příspěvek na stravování (stravenková karta) Po zkušební době 1 den v týdnu Home Office Práce ve stabilní firmě Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl