Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní technolog

referenční číslo: 53117 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zakázkové strojírenské výroby hledám kolegu, který se orientuje ve strojírenských normách a rád by se podílel na inovacích v naší výrobě! Pokud máte zkušenost v zámečnických a montážních technologiích, chcete se věnovat optimalizacím v rámci výrobních postupů a dokážete vidět a navrhovat možnosti, jak usnadnit a vylepšit fungování napříč dílnou, pak jste náš člověk! Náplň práce: zajištění hladkého průběhu výrobku výrobou tvorba nových technologických postupů návrhy na zlepšení stávajících postupů, procesů a přípravků monitoring jednotlivých operací uplatňování zásad Lean managementu

Požadujeme

SOU/SŠ strojní orientace ve výkresech a normách základní práce v konstrukčních programech inovativní a akční přístup schopnost učit se a vidět věci v souvislostech pozitivní přístup a schopnost práce v týmu

Nabízíme

stabilní práci na nových projektech zaškolení v týmu dlouholetých kolegů 3 dny sickdays příspěvek na penzijko dotované stravování odborná školení a profesní růst Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl