Typ nabídky

Výrobní technik - mzda až 50.000,-

referenční číslo: 43302 | aktuálnost: 07.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost v Šumperku hledáme výrobního technika.
Technická podpora při výrobě a údržbě v daném úseku Zavádění nových technologií do výroby Práce na vylepšování stávajících zařízení ve svěřeném úseku Plánování generálních oprav a optimalizace údržby strojů

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického nebo elektrotechnického směru Základní znalost čtení technické dokumentace a výkresů Základní znalosti materiálů, mechaniky, pneumatiky a hydrauliky Angličtina na mírně pokročilé úrovni (občas napsat e-mail a nebát se hovořit) – kurzy angličtiny jsou jedním z firemních benefitů Znalost MS Office (základní znalost Excel a PowerPoint)

Nabízíme

Mzda 35.000-50.000,- (podle seniority uchazeče) čtvrtletní bonusy Pružnou pracovní dobu (7,5h + 0,5 oběd) Individuální zaškolovací program Týden dovolené navíc Dotované stravování Kurzy cizího jazyka MultiSport karta Výhodný mobilní tarif Příspěvek na penzijní pojištění Relokační bonus Spolupráce na mezinárodních projektech, které implementují nové technologie a pracovní procesy Rodinné akce a výlety Očkování proti chřipce zdarma Stabilní zázemí silné nadnárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl