Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní ředitel - rostlinná výroba (70-80.000 Kč)

referenční číslo: 42021 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte uplatnění v oblasti top managementu v rámci rostlinné výroby? Chcete pracovat pro významného výrobce krmiv v ČR? Dorozumíte se anglicky na denní bázi?

Významná česká zemědělská výrobní společnost nabízí možnost profesního růstu a seberealizace na pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL - ROSTLINNÁ VÝROBA (70-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení zemědělské výroby (výroba krmiv pro skot, monogastr a koně)
  • Zodpovědnost za kvalitu, technolgie a plánování výroby
  • Vedení podřízených v rámci výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními a manažery
  • Reporting vedení společnosti
  • Zavádění novinek do výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oblasti zemědělství, ale není podmínkou)
  • Zkušenosti z potravinářské, rostlinné nebo živočišné výroby (zájem o zemědělství)
  • Praxi ve vedení podřízených ve výrobě
  • Anglický jazyk - komunikace s dodavateli ze zahraničí na denní bázi (mluvená i písemná forma)
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • Znalost technologií zemědělské výroby velkou výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti a odpovídající ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Technické vybavení – PC, telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Roční finanční bonus za stanovený minimální počet odpracovaných hodin
  • Jazykové i jiné odborné a manažerské vzdělávání a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefit zaměstnaneckých cen na vlastní produkty společnosti
  • Práci v perspektivní české společnosti
  • Možnost seberealizace i profesního růstu a získávání špičkového know-how z ČR, Itálie a USA v oblasti výživy zvířat
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: okres Třebíč

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie, Zemědělství, lesnictví, Řemesla, výroba