Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní ředitel - jako benefit dostanete služební automobil

referenční číslo: 53107 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte předchozí zkušenosti na pozici výrobního ředitele ve výrobě? Máte angličtinu nebo němčinu na pokročilejší úrovni? Tak hledáme právě vás. Nově se nám otevřela pozice Výrobního ředitele pro jednu menší výrobní společnost, kde Vám nabídnou i po zaučení jako benefit služební automobil. Pošlete nám svůj životopis a rádi Vám o pozici řekneme více.
vedení a koordinace činností výrobních útvarů ( celkem 75 lidí) řízení a organizování výrobních procesů řízení a motivace podřízených pracovníků sledování efektivity, hospodárnosti a kvality výroby aktivní účast na vedení společnosti a implementace nových nástrojů spolupráce s mateřskou společností aktivní účast na optimalizaci výrobních procesů rozvoj a modernizace výrobního závodu účast na náboru nového personálu

Požadujeme

předchozí zkušenosti na obdobné pozici (zkušenost s vedením okolo 75 lidí nepřímo) zkušenosti s vedením lidí a řízením výroby angličtina nebo němčina pro běžnou komunikaci ŘP skupiny B

Nabízíme

služební automobil i k soukromým účelům přípěvek na dopravu 13. plat 14. a 15. plat 25 dní dovolené příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování flexibilní pracovní doba pracovní smlouva na dobu neurčitou (po 1. roce) možnost občasný homeoffice (dle domluvy) zázemí menší a rodinné firmy vzdělávací a jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management