Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní přípravář/ka staveb

referenční číslo: 53256 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

· kontrola projektové dokumentace · koordinace projektanta při zpracování projektové dokumentace · výběr dodavatelů pro dílčí části projektu · zpracování výkazů výměr · příprava a projednání smluv o dílo se subdodavateli · ocenění změnových listů a příprava podkladů pro dodatky ke smlouvě o dílo - není podmínkou · sestavování nákladových plánů zakázky · kompletace dokladů výrobní přípravy · kompletace dokladů zakázky · vyhodnocení a archivace zakázky · práce s interním informačním systémem IPOS · komunikace s investorem zakázky

Požadujeme

· absolvent SŠ/VŠ technického směru – stavební obory
· praxe na obdobné pozici
· výborná orientace v technické dokumentaci
· pokročilá znalost práce v Excelu
· po dohodě ochota cestovat v rámci ČR – není podmínkou
· znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
· pečlivost, odolnost vůči stresu, spolehlivost
· řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme

· zázemí stabilní české stavební firmy · přátelské a týmové pracovní prostředí · motivující mzdové ohodnocení včetně bonusů ve formě prémií · týden dovolené navíc · školení, mobilní telefon, notebook, stravenky · možnost seberealizace a další profesní rozvoj · zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky · firemní akce Místo výkonu práce – Chabařovice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura