Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní operátor - 3 směny (25-32.000 KČ)

referenční číslo: 36292 | aktuálnost: 08.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete chodit domů s čistou hlavou? Pracujete rádi rukama? Dejte nám o sobě vědět!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu dalšího člena na pozici:
VÝROBNÍ OPERÁTOR - 3 SMĚNY (25-32.000 KČ)

Náplň práce

  • Manuální práce ve výrobě
  • Příprava materiálu pro výrobu
  • Kontrola skladových zásob pro výrobu
  • Práce na 3 směny

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost dotovaného stravování (ceny od 33 Kč)
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Příplatek za odpolední a noční směny
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Jaroměř

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba