Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní manažer se znalostí NJ (90 - 100 000 KČ + OS. vůz)

referenční číslo: 42947 | aktuálnost: 16.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený praktik v oblasti vedení týmu pracovníků v sériové výrobě? Máte znalosti v oblasti výrobního procesu a zlepšování výrobních postupů? Domluvíte se německy? Pak HLEDÁM PRÁVĚ VÁS!

Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí na Vysočině přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici

VÝROBNÍ MANAŽER SE ZNALOSTÍ NJ (90 - 100 000 KČ + OS. VŮZ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod výroby, její plánování, organizaci - sériová výroba
  • Řešení technických problémů
  • Schvalování technologických postupů, nákupu nových strojů, klíčových dodavatelů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní úroveň německého jazyka
  • Zkušenosti v oblasti sériové výroby a výrobních procesů
  • Schopnost vést a motivovat tým k dosahování vynikajících výsledků
  • Analytické a řešitelské myšlení
  • Znalost principů lean managementu a jiných metod zlepšování procesů
  • Komunikativnost a schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • Stabilní a mezinárodní prostřední výrobní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Dynamický kolektiv a prostředí
  • Další benefity: notebook, smartphone, osobní vůz
  • Místo výkonu práce: Vysočina (Havlíčkobrodsko)

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba