Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní manažer - automotive

referenční číslo: 41453 | aktuálnost: 03.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro dodavatele plastových dílů pro automotive průmysl hledám nového Výrobního manažera Hledám praktika s otevřenou myslí, s chutí posouvat věci tím správným směrem, se snahou neustále zlepšovat nejen sám sebe, ale i všechny okolo a vést je ke společnému cíli - k efektivní a kvalitní výrobě a zákaznické spokojenosti! Ideální kandidát má zkušenosti na manažerské pozici ve výrobě (plastařina či jiný obor automotiv je výhodou), je silnou osobností, nebojí se přijmout zodpovědnost a bez problémů komunikuje v ČJ i AJ. Náplň práce: vedení výroby, zodpovědnost za veškeré výrobní procesy a činnosti řízení výroby dle KPI zodpovědnost za řešení problémů důraz na aplikaci Lean metod (optimalizace a zefektivnění procesů) spolupráce napříč firmou i s mateřskou společností tvorba rozpočtů, řízení nákladů vytváření analýz, příprava k auditům denní operativa, reporting, porady atd.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru praxe na obdobné pozici (automotive, plastařina) znalost nástrojů Lean a QMS AJ na komunikativní úrovni je podmínkou silná a odolná osobnost s tahem na branku dobré organizační, řídící a diplomatické schopnosti samostatnost, flexibilta logické a analytické myšlení v kombinaci se selským rozumem

Nabízíme

práci v nadnárodní společnosti s lidským přístupem a odpovídající mzdou možnost stát se součástí nejvyššího managementu služební vůz i pro soukromé využití 5 týdnů dovolené + sickdays příspěvek na penzijko a stravování neustálé vzdělávání a profesní růst   Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl