Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní inženýr - automotive

referenční číslo: 52585 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi z prostředí automotive a nejsou vám cizí pojmy jako Kaizen, Six Sigma nebo Ishikawa? Hledáte pracovní příležitost, která vám umožní se dále rozvíjet a být u startu nových projektů? Pokud ano, neváhejte se přidat do dynamického kolektivu a pracujte v novém moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0.
Do týmu společnost hledá komunikativního a cílevědomého kolegu, který bude zodpovědný za výrobní procesy s cílem zajistit maximální efektivitu a minimální chybovost. Čeká vás také optimalizace výrobních nákladů, analýza rizikových oblastí a implementace nápravných opatření. V práci budete využívat AutoCad pro tvorbu layoutu pracovišť.

Požadujeme

Očekáváme, že metody Kaizen, 5S nebo Six Sigma vám nejsou cizí a máte minimálně 2-3 roky praxe na podobné pozici v automotive.
Nevadí vám na denní bázi komunikovat v anglickém jazyce a umíte pracovat jak v týmu, tak samostatně.
Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a umíte pracovat v AutoCad.

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé mzdové ohodnocení a bonusovou složku do mzdy. Zaměstnavatel vám bude přispívat na dojíždění, životní a penzijní pojištění. Čekají vás dny dovolené navíc a dotované stravování. Budete pracovat v novém a moderním výrobním závodě ve společnosti zkušených a přátelských kolegů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl