Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní dělník - montážní dělník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 16114510770 | aktuálnost: 01.05.2024

GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Upřesňující informace

Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou.

Náplň práce:
-Kompletace a kontrola vyrobených dílů
-Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:
-Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.
-Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity - čtvrtletní bonus, 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod,Lomnice nad P.)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod., e-mailem
osobně: vyplnit osobní dotazník na vrátnici
závodu (Průmyslová 3000, Turnov)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Průmyslová 3000, Turnov, 51101

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince