Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní dělník/dělnice - ruční konfekce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29257760704 | aktuálnost: 07.05.2024

SICO silicone s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: ruční konfekce - výroba silikon-textilních spojek, dílů.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k pracovním a životním výročím, zvýhodněný tarif mobilního operátora atd.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: personalni@sicosilicone.cz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Jiné manuální zručnostPHP_EOL

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Náchodská 449, Velké Poříčí, 54932

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy