Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní dělník, dělnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 19981040768 | aktuálnost: 23.05.2024

SPAK Foods s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: výroba potravin, manipulace s materiálem, obsluha strojního zařízení.
POŽADUJEME: manuální zručnost
VÝHODOU: nižší střední nebo střední odborné vzdělání s výučním listem
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc
Kontaktní osoba: Jitka Brusnická tel.376 502 812
e-mail: asistentka@spak
Způsob prvního kontaktu: telefonicky v čase 8:00 - 14.00, e-mailem

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Nádražní 623, Sušice, 34201

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince