Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výkonný/á ředitel/ka - dveřní systémy

referenční číslo: 56056 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste ostřílený lídr a poohlížíte se po nové příležitosti? Láká Vás prostředí české firmy? Pak je tahle jedinečná příležitost právě pro Vás!

VÝKONNÝ/Á ŘEDITEL/KA - DVEŘNÍ SYSTÉMY

Náplň práce

  • strategické řízení společnosti (cca 50 zaměstnanců, obrat 160 mil.)
  • upevnění postavení společnosti na trhu
  • rozvoj nastavených strategií a procesů
  • obchodní činnost v rámci významných zakázek
  • finanční řízení ve smyslu plánování a zajištění stability a růstu

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice (buď pozice výkonného ředitele firmy s obratem okolo 200 mil anebo pozice obchodního ředitele většího týmu)
  • anglický jazyk (pro potřeby možného rozšiřování působnosti firmy do zahraničí)
  • samostatnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B (cestování v rámci ČR)

Nabízíme

  • adekvátní finanční ohodnocení (fix + roční bonus, celkem okolo 2 mil/rok)
  • procenta ze zisku
  • služební automobil dle vlastního výběru
  • mobilní telefon, notebook
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • smlouva na dobu neurčitou (po zkušební době)
  • místo výkonu práce: Kolínsko + cesty v rámci ČR a Bratislavy

Region: Středočeský kraj

Obor: Management