Typ nabídky

Minimální mzda

Výkonná asistentka | Mezinárodní prostředí

referenční číslo: 52914 | aktuálnost: 10.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Tok informací: Zajištění včasné a přesné výměny informací mezi relevantními stranami. Správa kalendáře: Organizace plánů a schůzek pro vedoucího GBS. Příprava cest: Provádění potřebných opatření pro služební cesty a rezervace ubytování. Hlášení nákladů: Sledování denních nákladů a tvorba týdenních, měsíčních nebo čtvrtletních hlášení. Organizace kanceláře: Správa inventáře kancelářských potřeb a shormažďování informací pro interní a externí komunikaci. Příprava prezentací, zpráv, statistických grafů a briefů. Zpracování zápisů z jednání. Účast na jednáních a projektech.

Požadujeme

Středoškolské/vysokoškolské vzdělání Prokázaná pracovní zkušenost jako výkonný asistent, osobní asistent nebo ve stejné roli (4-6 let pracovní zkušenosti) Dobré znalosti MS Office (zejména MS Excel a MS Power Point) Znalost práce s technickým kancelářským vybavením a aplikacemi (například elektronické kalendáře a kopírky) Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti Obchodní znalost anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka je výhodou) Zkušenost s mezikulturními týmy a pracovním prostředím je výhodou Diskrétnost a důvěrnost Organizační schopnosti, schopnost řídit čas a schopnost jednat nezávisle Zájem o řízení projektů je velmi vítán

Nabízíme

Přátelské, moderní a pohodlné pracovní prostředí v centru města. Flexibilní pracovní doba včetně práce z domova až 60 %. 5 týdnů dovolené. Stravenky. Benefitní systém Cafeterie. Příspěvek na penzijní pojištění. Jazykové kurzy. Podpora při přestěhování v případě potřeby (firemní byt, finanční podpora).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa