Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vykonavatelé soudního exekutora

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28730160729 | aktuálnost: 27.04.2024

Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

Upřesňující informace

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici
VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast severních Čech

Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.

Požadujeme: bydliště v Ústeckém kraji a okolí, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, motivační finanční ohodnocení - fixní a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned.

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita