Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vykonavatel soudního exekutora pro oblast severních čech

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29259220748 | aktuálnost: 07.05.2024

JUDr. Ondřej Mareš

Upřesňující informace

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast severních Čech
Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.
Požadujeme: bydliště v Ústeckém kraji a okolí, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, motivační finanční ohodnocení - fixní a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned. Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita