Typ nabídky

Minimální mzda

Vydělejte si 49 000 Kč měsíčně jako údržbář výrobních strojů!

referenční číslo: 54044 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme údržbáře – zkušené i absolventy – do výroby v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína. Ke mzdě navíc 2 000 benefitních bodů měsíčně a další výhody. Čtěte dál a udělejte změnu už dnes!
Budete se starat o chod výrobních linek a strojů v provozu v Ovčárech. Tým údržbářů pracuje v nepřetržitém provozu krátký/dlouhý týden (5 dní/2 dny) na denní a noční směny (7:00 – 19:00 a 19:00 – 7:00).

Požadujeme

Alespoň vyučení v oboru elektrotechniky. Absolventy vše naučíme při důkladném zaškolení, zkušení údržbáři potřebují odbornou způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky NV 194/2022 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.).

Nabízíme

Vyděláte si až 49 000 Kč měsíčně (včetně osobního ohodnocení). Kromě mzdy získáte řadu dalších výhod, například: Každý rok výrobní bonus 33 100 Kč . 2 000 benefitních bodů (široké využití, např. splátky hypotéky nebo leasingu, dopravu, dovolenou, lístky na koncerty, sport a další). Můžete využívat kantýnu s obědy a večeřemi od 34 Kč a firemní kavárnu. Pravidelné každoroční navýšení mzdy. Finanční bonusy ke svatbě, narození dítěte, dosažení životního či pracovního jubilea a jiné.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl