Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vychovatel/vychovatelka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28333880712 | aktuálnost: 28.04.2024

Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Požadavky:
- VŠ vzdělání pedagogického směru
- znalost běžných PC programů
- týmová spolupráce
- cílevědomost, pečlivost, svědomitost
- ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- provádí vstupní a průběžnou pedagogickou diagnostiku
- odpovídá za výchovu svěřených dětí v době mimo vyučování
- navrhuje výchovná opatření
- sleduje prospěch a chování své skupiny ve škole, je v kontaktu s vyučujícími
- odpovídá za kvalitní úroveň své práce
Výhody: Benefity formou zvýhodněného stravování, příspěvku na penzijní pojištění, vitamínů, očkování, možnosti seberůstu.
Kontakt: CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Truhlářova 526/16, Ústí nad Labem, 40003

Region: Ústecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený