Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vychovatel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29430120780 | aktuálnost: 17.06.2024

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Upřesňující informace

Požadavky:
- komunikativnost, odolnost vůči stresu, práce v týmu, flexibilita, empatičnost
- ŘP skupiny B, práce na PC
Náplň práce:
- přímá výchovná činnost
Zaměstnanecké výhody:
- bonusy/prémie, osobní příplatek, vzdělávací kurzy, závodní stravování
Informace:
- mailem - zaslat profesní životopis + motivační dopis
- telefonicky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 930 - 36 330 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1, Višňové, 67138

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné