Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vychovatel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27400160749 | aktuálnost: 27.04.2024

Dětský domov Polička

Upřesňující informace

NÁPLŇ: denní služby u dětí
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před přijetím, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz
NABÍZÍME: 40 dnů dovolené, FKSP, stravenky
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s moností prodloužení).
KONTAKT: emailem - Motivační dopis a životopis v elektronické podobě posílejte do 15.3.2024.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodouPHP_EOL

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bezručova 1250, Polička,

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné