Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecnou sestru na lůžkové oddělení

referenční číslo: 633ed29f433ad3c355080405 | aktuálnost: 22.04.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, Na Slupi 450/4, Praha 2, Nové město, 128 00:

Náplň práce:

- poskytování zdravotnické péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, v případě dlouholeté praxe - střední vzdělání s maturitou,
  • odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., Zákon o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)
  • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • specializace v oboru ošetřovatelská péče v interních oborech výhodou
  • akreditovaný certifikovaný kurz „hojení ran“ výhodou

Další předpoklady:

  • praxe v oboru
  • uživatelská znalost práce s PC – zdravotnická způsobilost
  • spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce, ochota učit se novému, vstřícnost k pacientům
  • trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
  • nástup možný ihned případně domluvou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (denní, noční, ranní)
  • praxe na lůžkovém oddělení výhodou

Platové zařazení:

- v 10. nebo 11. platové třídě podle předpisů příspěvkové organizace (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn)

Požadované doklady:

  • strukturovaný profesní životopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • kopie dokladu o specializačním studiu, kurzech či jiných vzdělávacích aktivitách

Nabízíme:

  • možnost stravování
  • účast v jazykovém kurzu
  • příspěvek na stravování formou stravenek (noční, soboty, neděle, svátky)
  • dovolená 5 týdnů
  • podpora ve vzdělávání, možnost profesního i osobního růstu
  • příspěvek na stáří
  • adaptační proces s plnou podporou mentora

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu personalni@revma.cz ; melicharova@revma.cz

Kontakt referent personálního útvaru, telefon 234 075 204, vrchní sestra 234 075 239.

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení