Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecné sestry se specializací*

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27302260783 | aktuálnost: 17.06.2024

Vsetínská nemocnice a.s.

Upřesňující informace

VŠEOBECNÉ SESTRY SE SPECIALIZACÍ*

POŽADUJEME: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: práce u lůžka v nepřetržitém provozu.
NABÍZÍME: Zaměstnanecké benefity: https://nemocnice-vs.cz/kariera/zamestnanecke-benefity/
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 571 818 428 paní Mgr. Ing. Eva Kurtinová , e-mailem na: kurtinova@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti.
Ov.e.: 10.11.2023

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: Nemocniční 955, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince