Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecné sestry bez specializace

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17266370735 | aktuálnost: 06.06.2024

Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Náplň práce: vedení evidence zdravotnických výkonů, informuje přímé nadřízené o nutnosti změny zdravotní péče, poskytování první pomoci, sledování fyz. funkcí (teplota, tep.), aplikace podkožní a nitrosvalové injekce, odebírání materiálu na vyšetření (moč, krev, výtěry), podávání naordinovaných léků, příprava klientů k vyšetření, účast na seminářích
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiná způsobilost - zdravotní průkaz Práce s PC

Místo pracoviště: Šrámkova 3305/38a, Ústí nad Labem, 40011

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy