Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecná zdravotní sestřička - pozlovice (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 54797 | aktuálnost: 09.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro našeho exkluzivního klienta, společnost Stáří na zápraží s.r.o., hledáme srdečnou všeobecnou zdravotní sestřičku. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout práci, která má smysl. Hledáme zkušené zdravotní sestry, které mají rády práci s lidmi a touží poskytovat kvalitní péči seniorům.

Připojte se k nám jako součást našeho láskyplného týmu zkušených zdravotních sester v pensionu v Pozlovicích u Luhačovic a zašlete nám svůj životopis. Určitě se Vám ozveme.

Náplň práce

  • Poskytování celkové sesterské péče seniorům v pensionu:

- podávání léků
- aplikace inzulinu
- měření glykemie
- převazy drobných ran
- odběry krve a další sesterské úkony

Požadujeme

  • Vzdělání a praxe: Máte vzdělání Všeobecná zdravotní sestra, předchozí praxe je výhodou, ale nezbytná není. Důležitá je vaše ochota a schopnost péče o seniory.
  • Ochotu pracovat v různých směnách, ale nebojte se, vyjdeme vstříc vašim potřebám (ranní a odpolední, velmi zřídka víkend)
  • Empatický přístup: Vstřícná povaha a laskavý přístup k našim klientům jsou klíčové.

Nabízíme

  • Rodinné zázemí skvělého sesterského týmu a fajn šéfovou
  • Průměrnou měsíční mzdu ve výši 42 000 Kč, a to vše ve vědomí, že vaše práce má smysl a oceňuje se
  • Možnost domluvit se na směnách: jsme opravdu úžasný tým a vždy se domluvíme
  • Naše firemní stravenky (cca 2000,- Kč/měsíc dle délky měsíce)
  • Čtvrtletní odměny: vážíme si Vaší práce, a tak ji rádi oceníme
  • Možnost nastoupit ihned
  • Místo výkonu práce: Pozlovice u Luhačovic

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie