Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná zdravotní sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29167500749 | aktuálnost: 02.05.2024

Domovy na Orlici

Upřesňující informace

Kontakt e-mailem na adresu tosovska@domovynaorlici.cz nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání v oboru
- způsobilost k vykonávání povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost, fyzická i psychická zdatnost, empatie
- chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem
- zkušenost v oboru není podmínkou.
Náplň práce:
- poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu v pobytovém zařízení pro klienty trpící Alzheimerovou demencí
- plánování a poskytování ošetřovatelské péče.
Nabízíme:
- závodní stravování, příspěvek spoření na stáří.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 28 340 - 41 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1. máje 104, Albrechtice nad Orlicí, 51722

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený