Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná/ý účetní - plný i zkrácený úvazek

referenční číslo: 53723 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do celosvětově úspěšné výrobní společnosti, ve které panuje rodinná atmosféra, otevřená komunikace a férový přístup, hledám nové kolegy na doplnění týmu všeobecných účetních. Pokud máte zkušenosti se zpracováním a zaúčtováním finanční a mzdové agendy a vyhovuje Vám dojíždění do Židlochovic, tak možná hledám právě Vás! Máme otevřenou pozici na plný i zkrácený úvazek!
Kompletní vedení finančního účetnictví: Účtování faktur, pokladny, banky, práce s cizími měnami Spolupráce s celním úřadem Spolupráce na zpracování závěrky, DPH a na auditu Vedení mzdového účetnictví Zpracování podkladů pro zaúčtování (docházka, cestovní výkazy, dovolené atd.) Účtování mezd pro cca 30 až 50 zaměstnanců

Požadujeme

Máte zkušenosti se zpracováním finančního i mzdového účetnictvím Výhodou je znalost systému Pohoda a Pamica Jste komunikativní a pečlivá/ý (angličtina není potřeba)

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Finanční prémie Zázemí stabilní společnosti Stravenkový paušál Práci na plný nebo zkrácený úvazek Flexibilní pracovní dobu Delší dovolenou Smlouvu na dobu neurčitou Nastoupit můžete ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví