Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecná účetní (až 40 tisíc + benefity)

referenční číslo: 53220 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme malá a úspěšná olomoucká firma a hledáme posilu na naši účtárnu. Máte praxi v účetnictví a hledáte pozici, kde uplatníte své zkušenosti a kde se potkáte s pozitivním přístupem, podporou? Máme pro vás dobře zaplacené místo a zajímavé benefity. Pošlete nám životopis a přidejte se k nám.
Zpracování daní (DPH + KH) Měsíční závěrky Komunikace s úřady, s auditory, řešení cla Mzdová agenda

Požadujeme

Praxe na samostatné účetní pozici Nebyl/a jste zaměřena pouze jen na jednu oblast (například nejen mzdy apod.) Zkušenost s programem Pohoda je bonus

Nabízíme

Mzdu až 40 tisíc Flexibilní začátek a konec pracovní doby Dovolená navíc Příspěvky na stravování Denně dovoz meníček z renomované olomoucké restaurace přímo do firmy Podpora růstu Práce pro úspěšnou menší firmu Přátelské rodinné prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví