Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná účetní v Olomouci | až 45 tisíc

referenční číslo: 53532 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na účetním oddělení naší malé úspěšné olomoucké společnosti se otevřela nová pozice – všeobecná účetní. Máte zkušenosti v oboru a poohlížíte se po dobře placené pozici přímo ve městě? Pošlete nám životopis a přidejte se k nám.
Zpracování podkladů k daním (pro DPH a KH) Podvojné účetnictví (daňová evidence) Účetní administrativa Odpisy atd.

Požadujeme

Praxe na samostatné účetní pozici Základní PC dovednosti Zkušenost s účetními programy je bonus

Nabízíme

Mzdu až 45 tisíc Dovolenou navíc Příspěvek na dopravu Podporu růstu Práci pro úspěšnou menší olomouckou firmu Přátelské prostředí Podporu vedení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví