Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra směnná

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29372660793 | aktuálnost: 01.06.2024

Bohemia - lázně a. s.

Upřesňující informace

Kontakt: Brychtová Lenka, tel.: 352517109, e-mail: sesterna@bohemia-lázně.cz
Požadujeme: - střední zdravotnická škola s maturitou nebo vyšší odborná zdravotnická škola
- znalost RJ a NJ (AJ výhodou)
- empatii a asertivitu
náplň práce:
- zajišťuje svou činností práce spojené s příjmem, kontrolou a propouštěním pacienta
- podílí se dle pokynů ordinace lékaře na poskytování preventivní léčebné neodkladné a rehabilitační péče
nabízíme:
- práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
- možnost zvyšování kvalifikace

Pracovní doba od 07.00 - 19.00 h
19.00 - 07.00 h
5 týdnů dovolené, prémie, závodní stravování

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 800/5, Karlovy Vary, 36001

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita