Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29123960747 | aktuálnost: 10.06.2024

MEDEA DOMÁCÍ PÉČE OPAVA s.r.o.

Upřesňující informace

KO: Včulková Pavla, tel.: 777 915 458, volejte po - pá od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: medea@medea-opava.cz
Požadujeme: vzdělání v oboru, praxe vítána, znalost práce na PC, empatie, pozitivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu.
Řidičský průkaz skupiny " B " podmínkou.

Náplň práce:
Práce sestry v domácím prostředí pacientů, odběry krve, aplikace injekcí, infuzí, převazy, péče o katetry, stomie, epicystotomie, PEG, převazy PICC, rehabilitační ošetřování.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 32 400 - 41 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sušilova 1751/1, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita