Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29065420762 | aktuálnost: 27.04.2024

NADĚJE

Upřesňující informace

Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.

Nabízíme práci v prostředí organizace s pevným a stabilním zázemím, která v Otrokovicích funguje již 30 let.
strukturovaný životopis na adresu: andrea.vojtaskova@nadeje.cz, (tel.: 773 751 767)
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 240 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Wolkerova 1274, Otrokovice, 76502

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy

NADĚJE