Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 21162400761 | aktuálnost: 27.04.2024

SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE ZLÍN s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: práce sestry ve vlastním sociálním prostředí pacienta,
požadavek řidičský průkaz skupiny B, práce na počítači, odborná způsobilost dle § 5 zákona č. 96/2004 Sb. - všeobecná sestra bez odborného dohledu.
Empatická, komunikativní, spolehlivá a samostatně pracující.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, služební auto i k soukromým účelům, služební PC, služební mobilní telefon, řádná dovolená 25 dní, práce v rostoucí organizaci s dobrým kolektivem sester, jistota pracovní pozice.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8 do 16 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: třída Tomáše Bati 3705, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita