Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17393970743 | aktuálnost: 27.04.2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Upřesňující informace

Očekáváme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.
- zdravotní způsobilost
- empatii, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Pracovní náplň: odběry biologického materiálu a odběry žilní a kapilární krve

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., uvedený plat je při zkráceném úvazku
- zkrácený pracovní úvazek, pondělí-pátek 5-6 hodin denně
- pouze denní směny
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- příspěvek na stravování

Termín nástupu: dle dohody

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiná způsobilost odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona 96/2004 Sb.PHP_EOL

Mzda: 17 713 - 31 335 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Partyzánské náměstí 2633/7, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita