Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná / praktická sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29294300798 | aktuálnost: 17.05.2024

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Upřesňující informace

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny
Požadujeme:
-odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (SZŠ praktická sestra, VŠ ošetřovatelství)
-specializace v oboru Psychiatrické péče výhodou
-samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost
-morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů
Náplň práce:
-poskytování ošetřovatelské péče
-spolupráce s ošetřujícím lékařem
Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr
-zařazení a platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + příplatky dle ZP, mimořádné odměny…
-zaměstnanecké bonusy (příspěvek na penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna)
Nástup možný ihned, případně dohodou.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mail: nadezda.kozlova@dpnlouny.cz, případně nás kontaktujte na tel.čísle 415 620 140 nebo 778 520 814

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rybalkova 2962, Louny, 44001

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita